** Penzion Dlazk /ubytovanie Kremze

Penzion Kremze Dlazk
 
Ubytovanie u Českého Krumlova Penzión Dlazk Kremže:
Rodinný penzión Dlazk sa nachádza v mestečku Kremže, ktoré je turisticky nedoceneným malebným kútom Pošumaví s atmosférou tvrdého podhorského života. Penzión je situovaný priamo na námestíčku, ktorého dominantou je kostol.

Penzion Dlazk Kremže ubytovanie:
K apartmánom sa vstupuje po točitých schodoch (samozdvižná plošina pre telesne postihnutých) do poschodia. Apartmány majú dve miestnosti so zhodnou výbavou, spálňu a kuchyňu (chladnička, BTV, malá kuchynská linka s riadom, stôl, stoličky, nočné stolíky, lampičky) a vlastné sociálne zariadenie (WC v rámci kúpelni - sprchovací kút alebo vaňa, umývadlo, zrkadlo). Kapacita ubytovania 15 lôžok v 4 izbách.

Kremže ubytovanie v južných Čechách stravovanie:
Každá izba má vlastnú kuchynku s obmedzenou možnosťou prípravy stravovania (elektrický dvojplatničkový varič). Stravovanie v reštaurácii v dosahu 100m od penziónu.

Dlazk penzión v Pošumaví ubytovania Kremže služby:
Zariadenie je veľmi vhodné pre rodinnú rekreáciu. Na zatrávnenom dvorku môžu hostia využiť nadzemný záhradný bazén (kruh - 4,5 m, 1,1 m). Je tu tiež tradičné ohnisko a možno si zapožičať záhradný gril. Vo všetkých izbách je možnosť bezdrôtového pripojenia k internetu zadarmo. Parkovať môžete pred objektom alebo za poplatok vo vnútri objektu.

Dovolenka Šumava Kremže penzión ubytovanie Dlazk aktivity v okolí:
V okolí je celá rada zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok. V letnom období ponúka nepreberné množstvo výletov v nedotknutej šumavskej prírode, cykloturistiku i kúpanie. V zimných strediskách si prídu na svoje priaznivci zimných športov všetkých druhov a kategórií. Súkromný rybník v Brlohe 7 km od penziónu ponúka možnosť rybolovu. Povolenie Vám predajú priamo na mieste. V blízkosti Kremže sa nachádza rozhľadňa a hvezdáreň Kleť (3 km), obec pamiatka UNESCO Holašovice, zámok Český Krumlov, Hluboká, Rožumberk, kláštor Zlatá Koruna, Vyšší Brod, zrúcanina hradu Dívčí kameň, hrad a kláštor Kuklov a ďalšie.
Penzion Kremze Dlazk - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Kremze Dlazk - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Kremze Dlazk - možnosť pripojenia na internetPenzion Kremze Dlazk - k dispozícii letná terasaPenzion Kremze Dlazk - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kremze Dlazk - hotel má reštauráciuPenzion Kremze Dlazk - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kremze Dlazk - Izby s vlastnou toaletouPenzion Kremze Dlazk - Iybz sú vybavené televízorom